Haberler

Oyun

Haber Tarihi: 30.08.2016 Ekleyen Admin
The Witcher 3 Artık Türkçe!

The Witcher 3: Wild Hunt 1.30 güncellemesiyle bizi çok ilgilendiren bir gelişmeye de resmen imza atmış oldu. Eğer dil sorunu yüzünden oyundan uzak durduysanız şimdi tam sırası.

The Witcher 3: Wild Hunt satışa çıktığı 2015 yılında muazzam bir başarı elde etmeyi başarmıştı. Gerek doyumsuz hikayesi, gerek uçsuz bucaksız açık dünyası, gerekse içimizi ısıtan karakterleriyle gönüllerde taht kurmuştu.

The Witcher 3 Türkçe Oluyor!The Witcher 3 Türkçe Oluyor!

The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe dil seçeneğine sahip olacak. Ancak oyunu Türkçe oynamak...

Oyunu bedava DLC'ler ve iki ayrı genişleme paketi ile destekledi. Eh, bu arada oyun birçok mecradan yılın oyunu ödülü almayı da başardı. Satışlarülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünyada sürekli arttı. 

The Witcher 3'ün Tüm Metinleri Artık Türkçe

Türkiye'deki müthiş satış başarısının ardından, (bunda AAA oyun olmasına rağmen son derece ucuz olmasının da etkisi büyük) Bloodborne, Uncharted 4 ve daha nice oyunu başarıyla çeviren 23 Studios tarafından Türkçe haline getirildi. CD Projekt de oyuna gösterilen ilgiden dolayı Türk oyunculara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Artık The Witcher 3: Wild Hunt içerisindeki tüm metinler tamamen Türkçe.1.30 güncellemesiyle eklenen Türkçe altyazı desteğine sahip olabilmek için The Witcher 3'ün tüm ek paketlerine veya Game of the Year versiyonuna sahip olmanız gerekiyor.

Aşağıdan firma tarafından paylaşılan birkaç ekran görüntüsüne göz atabilirsiniz.
5 COMMENT

FACEBOOK YORUMLAR

Dinleme Seçenekleri